Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Powietrze

Go down 
AutorWiadomość
Architekt
Administrator
Architekt


Posts : 28
Join date : 30/10/2016

Profil RPG
Rasa: Architekt
Wiek postaci: Nieznany

Powietrze Empty
PisanieTemat: Powietrze   Powietrze EmptyNie Paź 30, 2016 5:35 pm

Powietrze - nazywane również Żywiołem Wolności. W przeciwieństwie do pozostałych żywiołów, kontrola nad powietrzem wymaga nie ciężkiego treningu i ciągłych powtórzeń, lecz czystego, wolnego umysłu. Tylko osoby uwolnione, żyjące pełnią życia w pełni zapanują nad tym żywiołem. Powietrze jako jedyny z żywiołów nie może przyjmować form, osoby kontrolujące wykorzystują naturalne podmuchy wiatru, zmieniając nieco ich kształt, lecz nigdy nie formując ich w pełni. Wiatr zawsze pozostanie wolny, nawet gdy ma nad sobą mistrza kontroli powietrza. Adepci tej sztuki potrafią w pełni zsynchronizować się ze swym wietrznym żywiołem, czyniąc się tym samym nieco zwinniejszym, lżejszym. To nie oni władają powietrzem, lecz pozwalają mu przepłynąć przez swoje ciało, nacierając wprost na cel. Choć potężne tornada potrafią siać niemałe zniszczenia, natura tego żywiołu jest czysto pasywna.
Kraj Faronu słynie z najznakomitszych posiadaczy ów żywiołu. Farończycy chcąc wykorzystać otaczające piaski na swoją korzyść opanowali sztukę kontroli nad wiatrem, wykorzystując go do znacznie szybszej podróży. Stąd każdy Farończyk posiada genetyczny talent do kontroli powietrza.
Powrót do góry Go down
https://harukon.forumpl.net
 
Powietrze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #Kryształ (Ziemia+Powietrze)
» #Solar (Ogień+Powietrze)
» #Burza (Woda+Powietrze)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Zasad :: Archiwum :: Żywioły Podstawowe-
Skocz do: